Hivayarluta

Una NIRB’iup havaktiita ikayuqtaaqtaatiti ilingnut hivayautikkut, kayumiktukkut, qaritauyakkulluniit, takuinnarialiktauq havagvikput Iqaluktuuttiaq, Nunavut!

Akiqanngittukkut: 1-866-233-3033
Kayumiktukkut: 1-867-983-2594/2574
Qaritauyakkut Turaarutaa: info@nirb.ca

Titiraqarvikkut Turaarutaa:
29 Mitik Street
P.O. Box 1360
Cambridge Bay
NU, X0B 0C0
Canada

Takunnaqtut turaarutaa kiuviniit turaaqtaugiaqaqtuq uvunga NIRB’iup Hivulliqpaam Aulapkaiyi.

 

Hivayaut (867) Atia Havaatit Qaritauyakkut

983-4600

Lena Atatahak

Titiraqtiuyuq/Hivayautinut Kiuyiuyuq

latatahak@nirb.ca

983-4602

Mark Ings

Aulapkaiyi Maniliqinirnut Aulattitinirnullu

mings@nirb.ca

793-4633

Sophia Granchinho

Anguyukhiq Qauyihaqtulirinikkut Ikayuutit

sgranchinho@nirb.ca

983-4604

Priscilla Evalik

Angayuqaangat Maniliqinikkut Piliriyi

pevalik@nirb.ca

983-4605

Jeannie Ehaloak

Atannguyaq, Tuaarvinikkut

jehaloak@nirb.ca

983-4606

Heather Rasmussen

Qauyihainikkut Kiuliriyi

hrasmussen@nirb.ca

983-4608

Ryan Barry

Hivulliqpaam Aulapkaiyi

rbarry@nirb.ca

983-4609 Jaida Ohokannoak Atannguyaq, Qauyihainikkut Aulattitiniq johokannoak@nirb.ca

983-4610

Stephanie Taptuna

Avatingnut Aulattitiniq

staptuna@nirb.ca

983-4611

Tara Arko

Qauyihainikkut Kiuliriyi

tarko@nirb.ca 

983-4612

Natasha Lear

Avatingnut Aulattitiniq

nlear@nirb.ca 

983-4613

Jorgen Komak

GIS Qauyihaiyit

jkomak@nirb.ca

983-4614

Josie Tucktoo-Lacasse

Uqaqtiuyuq/Numiktiliriyi

jtlacasse@nirb.ca

983-4615

Amanda Hanson

Qauyihainikkut Ikayuutit

ahanson@nirb.ca

983-4619

Kelli Gillard

Qauyihainikkut Kiuliriyi

kgillard@nirb.ca

983-4621

Pamela Gross

Ikayuqti Qauyihainikkut Kiuliriyi

pgross@nirb.ca

983-4622

Sophia Pohl

Ikayuqti Qauyihainikkut

spohl@nirb.ca